Obchodné centrum LAUGO Trenčín

Ponúkame Vám pre Vaše podnikanie prenájom nebytových – obchodných priestorov a prenájom kancelárskych priestorov. Obchodné centrum Laugo sa nachádza v širšom centre mesta Trenčín..

Naša spoločnosť je niekoľko rokov na trhu s nehnuteľnosťami stabilným partnerom na prenájom vlastných nehnuteľností. Naše nehnuteľnosti sú vo väčšine krajských a okresných miest na Slovensku. V roku 2009 sme svoje pôsobenie v rámci podnikania s prenájmom nehnuteľností rozšírili aj do susedných Čiech.

Obchodné centrum Laugo Trenčín je jednou z mnoha nehnuteľností v portfóliu našej spoločnosti. Je žiadanou súčasťou na trhu s prenájmom obchodných a kancelárskych priestorov. Objekt sa nachádza v širšom centre mesta Trenčín v zástavbe podobného typu a svojou výhodnou polohou spĺňa takmer všetky stupne náročnosti klienta. Klientom našich zmluvných partnerom je v prípade prenájmu k dispozícii priľahlé parkovisko, samozrejmosťou je upratovanie spoločných priestorov a v neposlednom rade výhodná cena, ktorá je v spojitosti s kvalitou, kľúčovým nástrojom k spokojnosti našich klientov. Dlhodobá vyťaženosť priestorov svedčí o efektívnom využití obchodovkancelárií našimi partnermi. Príďte a realizujte u nás svoje podnikanie v našich priestoroch za rozumnú cenu!

 

Obchodné centrum LAUGO Trenčín – opis

Naše obchodné centrum sa pýši týmto starobylým názvom, ktorý v sebe nesie vznešenosť a dominanciu, ktorou oplývalo mesto Trenčín za čias Matúša Čáka a oplýva ňou dodnes. Táto dominantná budova sa týči v centre mesta a svojou výškou láka pohľady okoloidúcich chodcov i motoristov. Vďaka svojmu umiestneniu je výborne viditeľná zo všetkých uhlov. Dobrý prístup k nej zabezpečujú priľahlé cestné komunikácie a takisto parkovisko v jej bezprostrednej blízkosti. Objekt je vykurovaný samostatnými plynovými kotolňami a napojený na všetky IS. Pre naších klientov ponúkame k prenájmu obchodné i kancelárske priestory. Priestory sú v štandardnej kvalite a je možné ich upravovať podľa požiadaviek klienta a jeho podnikateľského zamerania. Suterén a prízemie objektu prešli rekonštrukciou na obchodné priestory a 1., 2. a 3 podlažie tvoria kancelárie. Spektrum podnikateľského zamerania a aktivít našich klientov je široké, a tak je tu aj možnosť nadväzovania nových obchodno-podnikateľských vzťahov a ďalšieho rozvoja zmluvných partnerov.

 

TRENČÍN

Mesto dýchajúce históriou, obkolesené horami, pulzujúce životom i tichými zákutiami, majúce svoj vlastný vznešený nádych. To je mesto Trenčín, ležiace v západnej časti Slovenska, obmývané riekou Váh a spolu s Nitrou a Bratislavou patriace k najstarším mestám na Slovensku. Toto krajské mesto, ktoré je súčasťou trenčianskej kotliny uchváti turistu i domáceho širokými možnosťami kultúrneho, spoločenského i športového vyžitia. Trenčín je pre svoju bohatú históriu a súčasný vývoj hodný návštevy. Hlavnou dominantou je hrad, ktorý už len tým, že sa týči nad mestom vyvoláva pocit výnimočnosti. Keďže Trenčín jej významným dopravným uzlom v smere Bratislava – Košice, výnimočným ho robí aj jeho strategická poloha z hľadiska dopravy a investícií, ktoré urobili z tohto kúta Slovenska prosperujúce a moderné mesto, v ktorom sa snúbi pokrok s úctou k histórii. A nielen to. Aj okolitá príroda poskytuje oku lahodiace množstvo krás zahŕňajúcich flóru a faunu, ktorá je na tomto území neobyčajne bohatá. Každý návštevník i tunajší, pátrajúci po historických, športových a prírodných zaujímavostiach ich nájde v tomto meste nepreberné množstvo. Pestrú paletu možností dopĺňa aj množstvo kaviarní a reštaurácií s domácou i medzinárodnou kuchyňou a obchodné a nákupné centrá. Mesto je vzhľadom na jeho ekonomický, sociálny a kultúrny trend rozvoja hodným ovenčenia superlatívmi. Otvorilo sa domácim i zahraničným investíciám, čo sa pozitívne podpísalo na jeho smerovaní. V ponímaní dnešného výrazu mesta sa o zašlej sláve nedá hovoriť. Práve naopak, Trenčín kráča v stopách modernej doby, ponúkajúcej investičné príležitosti, pracovné miesta a všetky výdobytky a fenomény moderného sveta. Aj z tohto dôvodu je Trenčín vyhľadávaným mestom pre jeho pestrosť a výnimočnosť.

Nie je možné pridávať komentáre.